Yusuf Bahar Organizasyon Kendi Davetinizin Misafiri Olun...
  ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    HiZMETLER    CATERING    EKiPMAN    AJANS    REFERANSLAR    BASINDA BiZ    İLETiŞiM

“Farklısınız, farkındasınız... Siz özelsiniz... Size özel çözümleri hak ediyorsunuz”

Toplum denen “Harikalar Dünyası”nın masal kahramanları müşterilerimiz istedi, biz kurduk... 1998 yılında, tamamı yerli sermayeyle kuruldu yusuf bahar catering & organizasyon, kapılarını da ardına kadar siz müşterilerinin gönül dünyasına açtı. Kendisine ihtiyaç olan her yere, “farklılığı” ve “farkındalığı” beraberinde götüren yusuf bahar catering & organizasyon, başarı balonunun terkisinde, en kaliteli işi en özgün ve en kısa sürede üreterek, çalışkan ve istikrarlı rüzgarlarla, masal dünyaları keşfediyor. Hizmet yelpazesini geniş tutarak, yılların rüzgarıyla hız ve deneyim alan
yusuf bahar catering & organizasyon, iş ortakları olarak gördüğü müşterilerini dürüstlük ve karşılıklı güven havasıyla ferahlatıyor.

Sizin için özeli yakalamaya, sizin için farklı olanı yaratmaya, size özel hayalleri gerçekleştirmeye kalite, güvenilirlik, verimlilik ve doğruluk çerçevesinde talip olan yusuf bahar catering & organizasyon, pek çok alanda uzman hizmetlerini profesyonelce sunuyor. “catering ve organizasyon”, “eleman temini”, “transfer ve taşımacılık”, “gayrimenkul danışmanlığı” konularında üst düzey kaliteli hizmet veren yusuf bahar catering & organizasyon, gıda kurallarına uygun, hijyenik ve güvenilir üretimlerle müşterilerine keyifli ikramlarda bulunma mutluluğunu yaşatıyor.

İz bırakan, son derece başarılı organizasyonlarıyla, tüm özel zamanları sizler için ölümsüzleştiren
yusuf bahar catering & organizasyon, müşterilerinin güvenini ve desteğini her şeyin üzerinde tutuyor. Değerli ve yüksek kaliteli ürünleri sağlamak ilkesi olduğu için de, müşterilerinin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılıyor, kazanıyor ve kazandırıyor...

Hizmetin zirvesinde, sihirli bir atmosferde, kendi davetinizin hem “ev sahibi” hem de “misafiri” olmak istemez misiniz?

Misyon: yusuf bahar catering & organizasyon, kendisini sürekli geliştiren yapısı, müşteri odaklı hizmet inancı ve kaliteye verdiği değerle, tüketicinin ihtiyaçlarına uygun, hızlı, kişiselleştirilmiş ve en ince detayına kadar düşünülmüş çözümler sunmayı misyon ediniyor.

Vizyon: Verdiği hizmetlerin her alanında yeniliklere ve müşteri değerine önem veren yönetim anlayışıyla
yusuf bahar catering & organizasyon, catering ve organizasyon şirketleri arasında öncü, gelişime önem veren ve yaratıcı bir firma olarak farklılık yaratıyor ve yaratmaya devam etmeyi hedefliyor.

Tasarım: MOTORTURK